Hej alla i Hässleholm, Osby, Älmhult och Karls*ona
Hej.
Välkommen .
Jag tar emot trevliga gentlemän som vet hur en kvinna bör behandlas..
Mitt namn är Lina och jag är en väldigt vacker, söt och porrig kvinna som älskar sex och njutning. Jag har en varm personlighet med glimten i ögat som är vacker både på insidan och utsidan.. Intelligent och sensuell med kvinnliga former.
Söker du efter en stund full av beröring, närhet och ömsinta *ekningar eller letar du kanske efter en erotisk upplevelse fylld av ren och skär porr eller varför inte en fantastisk erotisk hel*opp*assage som avslutas med ett underbart happy ending.. eller vill du kanske hellre ha hela paketet .
Oavsett vad du söker så finner du det hos mig...
Ålder och utseende har för mig ingen betydelse utan för mig handlar allt om personlighet och den kontakt man skapar vid ett möte .
- Du som bokare talar svenska.
- Vid bokning som endast görs via samtal presenterar du dig själv med namn, ålder, vad du söker samt hur länge du skulle vilja boka och när.
Massa *s är inte min grej.
- Ring inte till mig och chansa på att jag är tillgänglig inom en timme för det kommer aldrig hända.
- Inför ett möte är du som jag NYDUSCHAD, ren, fräsch och rakad.
- Eftersom vi respekterar varandras tid och privatliv bokar jag inga impul*öten eller snabbisar.
- Jag tar inte emot någon som är påverkad av alkohol. droger eller som lider av bakfylla.
- Jag bokar ingen som är aggressiv, påträngande, pervers eller som har ett allmänt avvikande beteende utan social kompetens.
- Min attityd och mitt bemötande gentemot dig beror helt och hållet på hur du är mot mig.
Så unna dig själv en underbar stund , bort från vardagens alla måsten och välkommen in i värmen hos mig . #Escort Tjejer Hässleholm
- Inga kommentarer än.
Annonsnr: 57979
Kategori: Escort Tjejer
Senast inloggad: 9 Sep, 2018
Redigera / Förnya
Rapportera annons